Gorzów Wielkopolski

Górczyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
424 626 PLN
Cena za m2
6 848,81 PLN
Powierzchnia
62 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
Parter
Liczba pięter
5
Typ kuchni
Widna
Numer oferty
457/2625/OMS

Opis nieruchomości

BEZ PROWIZJI!!!!
Na obszarze 2 hektarów powstaje jedyna taka inwestycja - komfortowe, nowoczesne osiedle zamknięte i strzeżone, położone na Osiedlu Górczyn (Manhattan) przy ulicy Walczaka w Gorzowie Wielkopolskim. Nowe mieszkania i apartamenty na sprzedaż w Gorzowie Wlkp. Doskonała lokalizacja, dobrze skomunikowana z resztą miasta. W pobliżu bogata infrastruktura, sklepy, szkoła, przedszkole, przystanki.

Mieszkania są stanie deweloperskim, drzwi gerda, okna siedmiokomorowe, ocieplone 20 cm styropian. Balustrady w korytarzach z blachy kwasoodpornej. Wszędzie windy cichobieżne.

Cena garażu wolno stojącego murowanego z udziałem w gruncie o pow. ok 20 m kw – 79950,00 brutto.
Miejsce postojowe (służebność)
Komórki lokatorskie ok 3 m2 na osobnej działce.
Termin odbioru: sierpień 2022 r.

Kontakt

Joanna Kaczmarek

Joanna Kaczmarek

Telefon:
602151121
E-mail:
nieruchomoscirezydent@op.pl
Numer licencji:
7131

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Rezydent Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Rezydent Nieruchomości z siedzibą przy Maczka 1/E, 66-400 Gorzów Wlkp. (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres nieruchomoscirezydent@op.pl… czytaj więcej