Gorzów Wielkopolski

Zawarcie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
204 PLN
Cena za m2
17 PLN
Powierzchnia
12 m2
Piętro
1
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Inne, Biurowe, Inne
Numer oferty
71/2625/OLW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy, o powierzchni 12mkw, usytuowany na 1 piętrze, dwukondygnacyjnego, budynku biurowo-socjalnego w Gorzowie Wlkp.
W budynku znajdują się również inne lokale, o powierzchni od 12mkw do 25mkw, istnieje możliwość łączenia i adaptacji na potrzeby Najemcy, łączna powierzchnia wynosi 250mkw.
Budynek od wewnątrz wyremontowany, nowe okna, ekonomiczne ogrzewanie gazowe, w 2021 planowany remont elewacji i schodów zewnętrznych.
Na piętrze wspólna toaleta. Parking przed budynkiem. Teren ogrodzony i monitorowany, ze zdalnie sterowaną bramą wjazdową.
Możliwość zamieszczenia reklamy na elewacji budynku.
Dobry dojazd do S3.
Do ceny doliczana jest opłata za ogrzewanie (3,50 PLN/m2), woda, energia elektryczna oraz podatek VAT 23%.

Możliwość wynajmowania również powierzchni magazynowych oraz dodatkowych lokali biurowych w dobrym standardzie.

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak

Kontakt

Rezydent Nieruchomości

Telefon:
602151121
E-mail:
nieruchomoscirezydent@op.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Rezydent Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Rezydent Nieruchomości z siedzibą przy Maczka 1/E, 66-400 Gorzów Wlkp. (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres nieruchomoscirezydent@op.pl… czytaj więcej