Gorzów Wielkopolski

Zawarcie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 200 PLN
Cena za m2
9,45 PLN
Powierzchnia
127 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie (obiekt)
Magazynowe
Piętro
Parter
Typ hali
Murowana
Numer oferty
48/2625/OOW

Opis nieruchomości

Pomieszczenie magazynowe składające się z dwóch pomieszczeń o powierzchni 127 m2 położony w piwnicy budynku usytuowanego na Zawarciu.
Wysokość pomieszczeń 2,20 m.
Doskonale nadaje się na warsztat, działalność produkcyjną, magazyn

Na terenie obiektu duży plac manewrowy, możliwość wynajmowania również innych powierzchni magazynowych oraz dodatkowych lokali biurowych w dobrym standardzie o powierzchniach od 12 m2 do 40 m2.

W sąsiedztwie sklepy, punkty handlowe i usługowe, przystanki komunikacji miejskiej. Przed budynkiem znajduje się parking. Atrakcyjna lokalizacja blisko centrum miasta z dobrym dojazdem do trasy S3. Polecam!

Parametry dodatkowe

  • Dojazd dla TIRów: Tak

Kontakt

Joanna Kaczmarek

Joanna Kaczmarek

Telefon:
602151121
E-mail:
nieruchomoscirezydent@op.pl
Numer licencji:
7131

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Rezydent Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Rezydent Nieruchomości z siedzibą przy Maczka 1/E, 66-400 Gorzów Wlkp. (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres nieruchomoscirezydent@op.pl… czytaj więcej