Dom na sprzedaż

dodaj do schowka
wróć do listy ofert

1.999.000 zł

240 m2 | 7 pokoje

Szczegółowe informacje

OFERTA BEZPOŚREDNIA. WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!

Komfortowa rezydencja ze stawem i rzeką!

Na sprzedaż komfortowa nieruchomość położona w gm. Krzeszyce w miejscowości Rudnica. Dom o pow. 240 m2, użytkowej - 200 m2, położony na pięknej działce o pow. 85 arów.

Niespotykane położenie domu. Przez działkę przepływa mała rzeczka Lubniewka, ponadto na działce znajduje się zarybiony staw. Działka z licznymi nasadzeniami zarówno młodymi jak tez kilkudziesięcioletnimi drzewami. Cała posesja ogrodzona z dwoma bramami wjazdowymi. Z jednej strony graniczy z lasem, dużą atrakcją są zarówno zwierzęta leśne, które przychodzą bezpośrednio do ogrodzenia jak też grzybowe lasy.

Dom wykończony z użyciem wysokiej klasy materiałów budowlanych. Wybudowany z keramzytu, ocieplony wełną mineralną oraz obudowany klinkierem. Okna potrójne dobrej klasy. Pokryty dachówką ceramiczną. NA DACHU SOLARY, dzięki którym koszty utrzymania domu są niewielkie. Ponadto dom obsługuje mini oczyszczalnia ścieków oraz oprócz wody z ujęcia gminnego można korzystać z własnego ujęcia dodatkowo oczyszczanego. Ogrzewanie i ciepła woda przy pomocy pieca węglowo-drzewnego. Ogrzewanie podłogowe a w sypialniach kaloryfery.

Na powierzchnię nieruchomości składają się:

Parter: przedsionek, salon, aneks kuchenny, gabinet, łazienka, pom. gospodarcze, garaż o pow. 40 m2 (dwustanowiskowy, z bramą Hormann)

Piętro: 5 sypialni, 2 łazienki.

Po dwóch stronach domu rozciąga się 100 metrowy taras z widokiem na całą posesję (las, rzekę, staw, plac zabaw...).

Nieruchomość zachwyca swą przestronnością, komfortem, a widoki sprawiają że nie chce się stąd wyjeżdżać. Nie ma drugiej takiej lokalizacji!

Dodatkowym atutem nieruchomości jest wydane pozwolenie na budowę drugiego domu po drugiej stronie rzeki oraz budowę pomieszczenia gospodarczego a także na BUDOWĘ WŁASNEJ ELEKTROWNI WODNEJ!

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani tą nieruchomością zachęcam do oględzin!

Dodatkowe informacje

Nr oferty: 437/2562/ODS
Rok budowy: 2011
Liczba pokoi: 7
Piętro/liczba pięter: 0/1
Powierzchnia całkowita: 240 m2
Powierzchnia działki: 8 500 m2
Cena za m2: 8 329,17 zł/m2
Rodzaj zabudowy: Rezydencja

Kontakt w sprawie oferty

Joanna Kaczmarek

tel. 602 151 121
biuro@nieruchomoscirezydent.pl

Rezydent Nieruchomości
ul. Maczka 1/E
66-400 Gorzów Wlkp.

Napisz wiadomośćddd