Działka na sprzedaż

dodaj do schowka
wróć do listy ofert

189.000 zł

11 700 m2

Szczegółowe informacje

IDEALNA OFERTA DLA INWESTORA

Oferta sprzedaży atrakcyjnej działki o pow. 1,17 ha położonej w Górkach Noteckich z przeznaczeniem pod dowolną inwestycję: fabrykę, zabudowę jedno- lub wielorodzinną (do 4 kondygnacji) lub okazałą rezydencję. Piękny las i duży obszar nieskażonej przyrody stanowi niekwestionowany atut tego terenu.

Klasyfikacja gruntu: Ba. Działka ma kształt regularnego prostokąta. Ukształtowanie terenu: płaskie, bez konieczności równania. Wymiary 160 m x 75 m- niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Na ten moment nieruchomość nie jest zabudowana, dzięki czemu nowy nabywca zyskuje możliwość jej dowolnej aranżacji. Do nieruchomości dostaniemy się utwardzaną, asfaltową drogą .Teren z trzech stron otoczony jest lasem. Media: prąd, woda, szambo, telefon. Bezproblemowy zasięg telefonii komórkowej na terenie posesji.

Doskonała lokalizacja na prowadzenie uciążliwej działalności gospodarczej ze względu na otoczenie lasem lub budowę rezydencji (piękny drzewostan do aranżacji terenu, cicha okolica).

Wydana decyzja o warunkach zabudowy, możliwość budowy budynku hali produkcyjno- magazynowej o powierzchni zabudowy do ok. 1000 m2, silosów magazynowych, budynku suszarni trocin, budynku biurowego, budynku socjalnego, rębaka z pomieszczeniem gospodarczym oraz infrastruktury technicznej.

Poszukujesz ustronnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? Pragniesz osiedlić się w okolicy lasu? A może szukasz miejsca na swoją działalność gospodarczą? To ta oferta skierowana jest do Ciebie! Nieruchomość położona w zacisznej okolicy terenów zielonych jednak z doskonałym połączeniem z terenami miejskimi, działka oddalona 25 km od Gorzowa Wlkp., w tym 4 km od zjazdu z drogi krajowej Gorzów-Strzelce-Gdańsk, 10 km od Strzelec Krajeńskich.

Ze względu na zachowany naturalny drzewostan oraz ukształtowanie terenu teren posiada wyjątkowe walory krajobrazowe.
Więcej informacji w biurze!

Cena 189 000 zł netto

OFERTA GODNA POLECENIA

Dodatkowe informacje

Nr oferty: 241/2287/OGS
Powierzchnia całkowita: 11 700 m2
Powierzchnia działki: 11 700 m2
Cena za m2: 16,15 zł/m2

Kontakt w sprawie oferty

Joanna Kaczmarek

tel. 602 151 121
biuro@nieruchomoscirezydent.pl

Rezydent Nieruchomości
ul. Maczka 1/E
66-400 Gorzów Wlkp.

Napisz wiadomośćddd