Dom na sprzedaż

dodaj do schowka
wróć do listy ofert

650.000 zł

225 m2 | 6 pokoje

Szczegółowe informacje

Jak najbliżej centrum, jednak z dala od zgiełku? W pobliżu supermarketów, ale z widokiem na zieloność? W niewielkiej odległości od głównych tras gorzowskich, lecz w bocznej ulicy?

Takie miejsca zdarzają się rzadko na mapie naszego miasta. Dlatego tym bardziej zwróć uwagę na dzisiejszą propozycję! Dom z marzeń czeka na Ciebie przy ulicy Długosza w obrębie osiedla Staszica.

Mieszkańcy osiedlowych bloków ilekroć spacerują do Parku Słowiańskiego wzdychają z zazdrością, patrząc na domy, usytuowane w pobliżu. Chętnie przyglądają się posesjom i zadbanym ogródkom. Hitem są domy, które przylegają do parku.

I właśnie w takim miejscu położona jest nieruchomość, będąca przedmiotem oferty! Wyobraź sobie, że wystarczy tylko zrobić furtkę w ogrodzeniu i bezpośrednio z ogródka dostaniesz się do parku, który słynie z oryginalnego drzewostanu, np. topól czarnych, daglezji, dębów błotnych, wiązu szypułkowego o rozmiarach pomnikowych, czy wreszcie jedynego w mieście korkowca amurskiego. Ponadto, w Parku Słowiańskim zlokalizowane jest Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne "Słowianka", oferujące basen, sauny, siłownię, lodowisko, kręgielnię, korty tenisowe i zaplecze gastronomiczne.

Czy warto się jeszcze zastanawiać? Jeśli jeszcze się wahasz, przyjrzyj się szczegółom!

Dom w zabudowie szeregowej to 2-piętrowa nieruchomość, której powierzchnia użytkowa wynosi 224,63 m2. Parter ma 80,40 m2, pierwsze piętro ? 77,2 m2, drugie ? 58,04 m2. Powyżej znajduje się jeszcze niewielki strych o powierzchni 8,98 m2. Łączna powierzchnia obszernych tarasów wynosi 16,9 m2.

Dom został oddany do użytku w 1995 roku i jest zbudowany z cegły kratówki. Co ważne z punktu oszczędności na ogrzewaniu to fakt, że zewnętrzne ściany są trójwarstwowe z ociepleniem wełną mineralną w środku. Dodatkowo dom został ocieplony z zewnątrz styropianem. Na dach położono blachę. Zamontowano drewniane okna. Ponadto, na parterze i pierwszym piętrze okna zabezpieczono roletami zewnętrznymi. Ściany wewnętrzne pokryto tynkiem cementowo-wapiennym i wyszpachlowano. Podłogi wyłożono terakotą oraz panelami.

Nieruchomość jest ogrzewana z gazowego pieca c.o. jednofunkcyjnego, który znajduje się w sporej kotłowni o powierzchni 11,83 m2. Ciepła woda pochodzi z bojlera elektrycznego oraz z kotła gazowego. Ujęcie wody oraz kanalizacja są miejskie.

Ten 6-pokojowy dom ma 2 łazienki z ubikacją oraz kolejne 2 ubikacje oddzielne, dzięki czemu żaden z mieszkańców nie będzie stał w kolejce do porannej toalety. W przestrzennym salonie na parterze znajduje się pokaźny kominek, który - w połączeniu z łukami nad drzwiami, prowadzącymi do kolejnych pomieszczeń - nadaje wnętrzu swoistego uroku. To tutaj spędzisz najprzyjemniejsze chwile z rodziną albo znajomymi, gdy w zimowe wieczory będzie przyjemnie trzaskał rozpalony w kominku ogień.

Mnogość pomieszczeń sprawia, że to nieruchomość, w której domownicy będą mieli komfort prywatności. Dzieci zaszyją się w swoich pokojach, a Ty odpoczniesz przy książce w sypialni. Zawsze znajdzie się miejsce dla dalszej rodziny, czy przyjaciół, którzy swobodnie przenocują w pokojach gościnnych. To pewne, że tutaj nikt nie będzie wchodził sobie na głowę!

Jeśli masz pomysł na biznes, nie musisz już szukać lokalu w innym miejscu! Twój dom, położony na obrzeżach wielkiego osiedla, może na siebie zarobić! Wystarczy dobudować do budynku pomieszczenia użytkowe. Na działce bez problemu może mieścić się gabinet, biuro albo sklep. Więcej, powierzchnia jest na tyle duża, że nie będzie żadnych problemów z parkingiem dla klientów! Dodatkowo, do posesji prowadzi asfaltowa droga dojazdowa.

Przekonaliśmy Cię? Jeśli jeszcze masz wątpliwości, to skontaktuj się z naszym doradcą! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i dołożymy wszelkich starań, żeby ten wyjątkowy dom jak najszybciej stał się Twoją własnością!

Dodatkowe informacje

Nr oferty: 404/2248/ODS
Rok budowy: 1995
Liczba pokoi: 6
Piętro/liczba pięter: 0/2
Powierzchnia całkowita: 225 m2
Powierzchnia działki: 439 m2
Cena za m2: 2 893,65 zł/m2
Rodzaj zabudowy: Szeregowy

Kontakt w sprawie oferty

Joanna Kaczmarek

tel. 602 151 121
biuro@nieruchomoscirezydent.pl

Rezydent Nieruchomości
ul. Maczka 1/E
66-400 Gorzów Wlkp.

Napisz wiadomość