Działka na sprzedaż

dodaj do schowka
wróć do listy ofert

160.000 zł

740 m2

Szczegółowe informacje

Oferta bezpośrednia kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura!!!

ATRAKCYJNA DZIAŁKA OBJĘTA W MIEJSCOWYM PLANIE ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO MIASTA I GMINY MYŚLIBÓRZ POD ZABUDOWĘ REKREACYJNO-WYPOCZYNKOWĄ, SEZONOWE I CAŁOROCZNE DOMKI REKREACYJNE POŁOŻONA BEZPOŚREDNIO NAD JEZIOREM MYŚLIBORSKIM W REJONIE UL. SZARYCH SZEREGÓW.

Teren malowniczo usytuowany nad linią brzegową Jeziora Myśliborskiego. Urokliwe położenie domku stanowić będzie enklawę ciszy i spokoju, zachęcającą do aktywnego wypoczynku na łonie natury. Bezpośredni dostęp do jeziora pozwoli cieszyć się z możliwości wykorzystania zalet sportów wodnych i motorowodnych, a rozległe tereny leśne i rekreacyjne umożliwią bezgraniczne oddawanie się korzyściom uprawiania również sportów lądowych.

Teren położony przy Jeziorze Myśliborskim. Jest to duże jezioro o powierzchni około 630 ha, z możliwością używania łodzi motorowych, oraz świetnymi warunkami do uprawiania żeglarstwa. Istotną atrakcją dla miłośników pływania pod żaglami jest działająca w Myśliborzu przystań jachtowa 'SZKUNER'.

Położenie działek jest wyjątkowo atrakcyjne. Posiada bezpośrednie dojście do jeziora z własną linią brzegową i znajduje się koło plaży miejskiej!!!

DODATKOWE INFORMACJĘ: Możliwość dokupienia dwóch działek graniczących ze sobą również z bezpośrednim dostępem do jeziora.

Odległość do Gorzowa Wlkp. - 35km, do Szczecina - 75 km, do Kostrzyna - 45 km, do Berlina- 120 km.


Serdecznie zapraszamy na prezentację!!!

Cena do negocjacji.

Dodatkowe informacje

Nr oferty: 108/3120/OGS
Powierzchnia całkowita: 740 m2
Powierzchnia działki: 740 m2
Cena za m2: 216,22 zł/m2

Kontakt w sprawie oferty

Joanna Kaczmarek

tel. 602 151 121
biuro@nieruchomoscirezydent.pl

Rezydent Nieruchomości
ul. Maczka 1/E
66-400 Gorzów Wlkp.

Napisz wiadomość