Dom na sprzedaż

dodaj do schowka
wróć do listy ofert

290.000 zł

150 m2 | 4 pokoje

Szczegółowe informacje

REZERWACJA OFERTY!

Na sprzedaż piękny i przestronny poniemiecki dom wybudowany z cegły w 1942 roku położony w gminie Santok, ok. 20 km od Gorzowa Wlkp. Dom położony jest w malowniczej okolicy, w pobliżu Puszczy Noteckiej.

Powierzchnia użytkowa domu to 150 m2, na co składają się 4 pomieszczenia na parterze jedno służyło jako kuchnia, przedpokój oraz skrytka zaadoptowana pod łazienkę . Na piętro prowadzą drewniane schody, gdzie znajdują się duży pokój, pomieszczenie na łazienkę oraz strych z oknem do zagospodarowania. W domu są sosnowe podłogi na nich położono panele, drzwi oraz ościeżnice również drewniane.

Dom ma zachowaną oryginalną elewację zewnętrzną, nowe orynnowanie, wymienione okien, oceplony wełną mineralną od wewnątrz, nowy dach pokryty emitancją łupka również ocieplony wełna mineralną. Dom jest częściowo podpiwniczony, wejście do piwnicy z podwórza. Dojazd ok. 60 m drogą gruntową. Media: woda, prąd i siła, szambo,gaz, telefon

Działka, na której stoi dom, jest w kształcie prostokąta o powierzchni 900 m2. Ogrodzona płotem oraz zagopodarowana drzewkami owocowymi. Na działce są 2 budynki gospodarcze w tym jeden drewniany.

Dom posiada ogromny urok, piękno i wielki potencjał. Nieruchomość można wykorzystać do agroturystyki. W bliskim sąsiedztwie ma powstać park kulturowy, a położone blisko lasy gwarantują świeże i czyste powietrze.

Istnieje możliwość dokupienia 0,5 ha sadu znajdującego się nieopodal domu.

Dodatkowe informacje

Nr oferty: 615/2562/ODS
Rok budowy: 1942
Liczba pokoi: 4
Piętro/liczba pięter: 0/1
Powierzchnia całkowita: 150 m2
Powierzchnia działki: 900 m2
Cena za m2: 2 600,00 zł/m2
Rodzaj zabudowy: Wolnostojący

Kontakt w sprawie oferty

Joanna Kaczmarek

tel. 602 151 121
biuro@nieruchomoscirezydent.pl

Rezydent Nieruchomości
ul. Maczka 1/E
66-400 Gorzów Wlkp.

Napisz wiadomość