Działka na sprzedaż

dodaj do schowka
wróć do listy ofert

371.000 zł

5 231 m2

Szczegółowe informacje

Rezerwacja

W ofercie na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o pow. 5231 m kw. w Barlinku. Nieruchomość ma wydane warunki zabudowy z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną z częścią usługową wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu. Dodatkowo w cenie udział w działce o pow 484 m kw., która stanowi drogę wewnętrzną.Niewątpliwym atutem działki jest dostęp do jeziora Barlineckiego ( o pow. 272 ha) z linią brzegową o długości 20 m, miejsce pod zabudowę na lekkim wzniesieniu. Bardzo dogodne zejście do jeziora po lekkim spadku, brzeg jeziora płaski, zadrzewiony. Z działki rozciąga się panorama na jezioro i okoliczne wzniesienia. Nieruchomość porośnięta licznymi drzewami i nasadzeniami.


Wjazd na działkę z drogi głównej od strony północnej. Wszystkie media dostępne w drodze, dodatkowo zostały wydane promesy. W sąsiedztwie zabudowa domków jednorodzinnych. Dystans dla zabudowy od lustra wody ? 100 m. Teren jest objęty programem sieci obszarów ochrony przyrody-Natura 2000.


Jest to bardzo ciekawa propozycja dla osób, które pragną oderwać się od miejskiego zgiełku i cieszyć się kontaktem z przyrodą. Cicha i spokojna okolica, dostęp do jeziora, sąsiedztwo terenów zielonych, a także walory przyrodnicze terenu stwarzają idealne warunki wypoczynku i rekreacji.

Zapraszam serdecznie na prezentację nieruchomości..

Dodatkowe informacje

Nr oferty: 716/2562/OGS
Powierzchnia całkowita: 5 231 m2
Powierzchnia działki: 5 231 m2
Cena za m2: 70,92 zł/m2

Kontakt w sprawie oferty

Joanna Kaczmarek

tel. 602 151 121
biuro@nieruchomoscirezydent.pl

Rezydent Nieruchomości
ul. Maczka 1/E
66-400 Gorzów Wlkp.

Napisz wiadomość