Dom na sprzedaż

dodaj do schowka
wróć do listy ofert

660.000 zł

200 m2 | 7 pokoje

Szczegółowe informacje

Oferta zarezerwowana umową przedwstępną


W ofercie mamy dla państwa atrakcyjną nieruchomość w miejscowości Krześnica. Jest to bardzo ciekawa propozycja dla osób, które pragną oderwać się od miejskiego zgiełku i cieszyć się kontaktem z przyrodą. Wieś jest położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie myśliborskim, w gminie Dębno 8 km na płd.-wsch. od Kostrzyna nad Odrą oraz 45 km od Gorzowa Wielkopolskiego.


W skład 8880m2 wchodzi działka zabudowana budynkiem mieszkalnym o pow. 200 m2 , budynkiem gospodarczym o pow. 186 m2 oraz stodołą o pow. 294 m2.


Dom mieszkalny jest to poniemiecki dwu kondygnacyjny budynek. Obecnie jest to dwupokoleniowa nieruchomość z wyodrębnionymi 2 lokalami z osobnymi wejściami. W skład nieruchomości wchodzą dwie kuchnie, dwie łazienki, 7 pokoi, oraz dwa przedpokoje. W 2002 r. została przeprowadzona modernizacja z rozbudową budynku mieszkalnego. W zakres prac budowlanych wchodziła wymiana dachówki, wylewka pod fundament, wymiana instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej oraz odświeżenie elewacji.

Budynek gospodarczy częściowo podpiwniczony z poddaszem użytkowym, w którym zostały wydzielone 3 garaże w tym jeden o wysokość 6 m oraz różnego typu pomieszczenia gospodarcze. Nieruchomość wykonana w technologii tradycyjnej. Ściany z cegły pełnej. Dach dwuspadowy, wieżba dachowa drewniana. Poddasze podwyższone ścianką kolankową. W 2012 został przeprowadzony remont ( ocieplenie i przemalowanie elewacji od frontu, zmianę dachówki na blachę dzięki czemu obiekt został znacznie odciążony, zabezpieczenie fundamentów wielofuncyjną membraną izolacyjną, wylanie posadzki betonowej)

Stodoła częściowo podpiwniczona z pomieszczeniami gospodarczymi. Ściany częściowo pokryte z cegłą oraz murem pruskim. Budynek po modernizacji w roku 2012 w zakres, którego wchodziła wymiana dachówki oraz wzmocnienie i odświeżenie ścian.

Całośc tworzy miłe dla oka wrażenie. Posesja na pow. ok 4000 m2 została ogrodzona, podzielona na część rekreacyjną i ogrodniczą: pierwsza część z licznymi brukowanymi ścieżkami oraz wydzieloną częścią na grila. Druga część to sad z nasadzeniami i drzewkami.

Nieruchomość idealnie nadaje się na cele rolnicze typu produkcja rolna, gospodarstwo agroturystyczne.

Dla zainteresowanych większą powierzchnią gruntu istnieje możliwość dokupienia sąsiadującej działki o pow. 3,35 ha

Cicha i spokojna okolica, sąsiedztwo terenów zielonych, a także walory przyrodnicze terenu stwarzają idealne warunki do wypoczynku.

Cena do negocjacji. Zapraszam na prezentację nieruchomości.

Dodatkowe informacje

Nr oferty: 671/2562/ODS
Rok budowy: 1934
Liczba pokoi: 7
Powierzchnia całkowita: 200 m2
Powierzchnia działki: 8 880 m2
Cena za m2: 3 300,00 zł/m2
Rodzaj zabudowy: Wolnostojący

Kontakt w sprawie oferty

Joanna Kaczmarek

tel. 602 151 121
biuro@nieruchomoscirezydent.pl

Rezydent Nieruchomości
ul. Maczka 1/E
66-400 Gorzów Wlkp.

Napisz wiadomość