Dom na sprzedaż

dodaj do schowka
wróć do listy ofert

500.000 zł

140 m2 | 4 pokoje

Szczegółowe informacje

Oferta bezpośrednia. Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający.

Jeżeli szukasz ustronnego zacisza, to mamy ofertę, która spełni Twoje wszystkie oczekiwania! Tylko dzisiaj proponujemy wolnostojący dom w niewielkiej osadzie, położonej w gminie Bledzew.

Strużyny to miejsce dla wymagających! Przysiółek przynależy do sołectwa Goruńsko, które słynie z ciekawej historii i pozostałości zamierzchłych smaczków. Ta klimatyczna wieś ma średniowieczny rodowód, gdy była własnością rycerską. Jeszcze w 1945 roku stał tu pałac, który ostatecznie zniszczyli żołnierze radzieccy. Do czasów współczesnych przetrwały jednak oficyna rządcy, gorzelnia oraz fragmenty parku z osobliwym, ażurowym ogrodzeniem. W Goruńsku zachowała się XIX-wieczna kaplica grobowa rodu Bukowieckich, który jeszcze w 2. połowie dziewiętnastego stulecia rozporządzał włościami. Kaplicę poszerzono o nową część i zaadaptowano na kościół. W latach 60. XIX wieku latyfundia przeszły na własność Gustawa Hermanna Büttnera i znajdowały się w rękach berlińskiej rodziny do końca drugiej wojny światowej.

Jednak nie tylko historią okolica stoi! To również unikalne warunki przyrodnicze, gdzie wszechobecne lasy z bogactwem flory i fauny gwarantują ponadprzeciętną jakość powietrza. Także jeziora są charakterystycznym elementem tutejszej przestrzeni. Ze Strużyn kilkunastominutowy spacer dzieli miłośników natury do jeziora Cisie, otoczonego lasami, którego woda jest niezwykle przezroczysta i ma pierwszą klasę czystości. Jezioro sąsiaduje z kolejnym jeziorem Chycina, docenionym nawet przez poznański AWF, który stworzył tutaj ośrodek szkoleniowy dla studentów. Chycina ma ciekawą linię brzegową, zaś przewężenie, znajdujące się w środkowej części, dzieli akwen na dwa baseny.

Właśnie w takim miejscu możesz rozpocząć nowe życie! Strużyny gwarantują, że odzyskasz upragniony spokój, jednocześnie nie będziesz narzekać na nudę! To idealne rozwiązanie dla tych, którzy wiedzą, że stałe obcowanie z naturą jest przywilejem elity!

W naszej ofercie znalazł się parterowy dom, wybudowany w 2005 roku, o powierzchni 139,7 m2, który jest położony bezpośrednio przy lesie. Dom mieści się na działce o powierzchni 5.000 m2. Elegancka bryła współgra z przestrzenią, tworząc z życiodajną zielenią harmonijną całość. Do posesji prowadzi droga gruntowa o długości 800 metrów.

Dach pokryto dachówką zakładkową cementową. Elewację ocieplono styropianem i pokryto tynkiem mineralnym. Okna są plastikowe wraz z roletami zewnętrznymi, co gwarantuje maksimum bezpieczeństwa. W budynku znajduje się garaż o powierzchni 22,3 m2.

Dom zaprojektowano na cztery pokoje, z czego obszerny salon ma aż 38,9 m2. Z salonu drzwi balkonowe prowadzą do ogrodu. W tej przestrzeni Ty i Twoja rodzina spędzicie najprzyjemniejsze chwile. Zimowe wieczory umili trzaskający ogień z kominka, wiosenno-letnią porę śpiew ptaków z pobliskiego lasu. Zawsze znajdzie się czas na wspólny posiłek, czy gry rodzinne. Wasi znajomi i przyjaciele z przyjemnością będą pukać do drzwi, aby cieszyć się nastrojem domu, który zaprasza bliskich szczególną atmosferą.

Nie tylko salon zaprojektowano w poszanowaniu najwyższych standardów. Pozostałe pomieszczenia są rozplanowane tak, aby każdy domownik miał poczucie swobody i autonomii. Kuchnia o powierzchni 10,2 m2, obok której znajduje się spiżarnia, to kolejny punkt projektu nieruchomości, przyciągający oko ceniących sobie funkcjonalność. Także łazienka o powierzchni 6,8 m2 odpowie na Twoje potrzeby ? będziesz mieć możliwość wzięcia szybkiego prysznicu albo zażycia relaksującej kąpieli. Ponadto, toaleta jest osobna, co również wskazuje na roztropność architekta.

Ściany wewnętrzne są pokryte tynkami gipsowymi, a podłogi wyłożone panelami i terakotą. Ogrzewanie jest kominkowe z wymuszonym rozprowadzaniem ciepła. Ujęcie wody jest miejskie oraz własne, ścieki odprowadzane do szamba. Ciepła woda pochodzi z przepływowego podgrzewacza elektrycznego.

Możliwość długoletniej dzierżawy przyległej, zagospodarowanej i ogrodzonej działki o powierzchni 4.999 m2


Nie jesteś jeszcze przekonany? Nie zwlekaj z decyzją. Strużyny staną się najważniejszym punktem na Twojej mapie życia, jeśli tylko zadzwonisz do naszego konsultanta i sfinalizujesz swoje marzenia!

Kupując tą nieruchomość nie płacisz prowizji dla biura nieruchomości.

Dodatkowe informacje

Nr oferty: 494/2248/ODS
Rok budowy: 2005
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia całkowita: 140 m2
Powierzchnia działki: 5 000 m2
Cena za m2: 3 579,61 zł/m2
Rodzaj zabudowy: Wolnostojący

Kontakt w sprawie oferty

Joanna Kaczmarek

tel. 602 151 121
biuro@nieruchomoscirezydent.pl

Rezydent Nieruchomości
ul. Maczka 1/E
66-400 Gorzów Wlkp.

Napisz wiadomość