Dom na sprzedaż

dodaj do schowka
wróć do listy ofert

1.080.000 zł

205 m2 | 5 pokoje

Szczegółowe informacje

Jeżeli szukasz luksusowego domu pod klucz w bardzo dobrej lokalizacji to przyjrzyj się dokładnie tej ofercie.

Proponujemy wolnostojący, parterowy dom z użytkowym poddaszem położony w Kłodawie. Miejscowość, która jest siedzibą gminy przyciąga do siebie bardzo dobrym dojazdem do centrum Gorzowa, jeziorem położonym w jej centrum oraz bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą.

Budynek wybudowany w 2008 roku z siporeksu z dachem wielospadowym pokrytym dachówką zakładkową ceramiczną. Okna z zewnętrznymi roletami antywłamaniowymi sterowanymi elektrycznie. Ogrzewanie domu centralne z dwufunkcyjnego pieca gazowego (na parterze ogrzewanie podłogowe we wszystkich pomieszczeniach za wyjątkiem sypialni). W domu zamontowany jest alarm.
W 2016 roku w domu wykonano częściowy remont polegający na wykonaniu nowych tynków wewnętrznych (stare zostały zbite do gołej cegły), odnowiono schody wewnętrzne oraz wykonano remont kapitalny łazienki na poddaszu.

Powierzchnia użytkowa domu wynosi 204,7 m2. Na parterze o powierzchni 144,8 m2 znajdziemy wiatrołap, hol, wc, łazienkę, salon, kuchnię, trzy sypialnie i garaż. Na poddaszu o powierzchni 59,9 m2 znajdziemy duże pomieszczenie rekreacyjne, mniejsze pomieszczenie rekreacyjne z sauną, łazienkę, korytarz i garderobę.

Działka o regularnym kształcie i powierzchni 1.180 m2 jest ogrodzona i bardzo ładnie zagospodarowana. Dzięki automatycznemu nawodnieniu trawnika nie będziesz musiał pamiętać o podlewaniu trawy.

Uzbrojenie nieruchomości przyłączone jest do zewnętrznej sieci elektroenergetycznej, wodociągowej, kanalizacji sanitarnej i gazowej.

Wygodny dojazd do działki drogą asfaltową, bardzo spokojne miejsce przy bocznej uliczce, małe zagęszczenie zabudowy, sąsiedztwo lasu oraz dogodny i szybki dojazd do centrum Gorzowa to oprócz pięknie zagospodarowanej działki i luksusowego budynku w idealnym stanie technicznym niepodważalne atuty tej nieruchomości.

Kłodawa to siedziba gminy, która od kilkunastu lat prężnie się rozwija. Mieszkańcy Gorzowa, poszukujący pozamiejskiej przestrzeni do bytowania, najchętniej poszukują lokalizacji właśnie w tej miejscowości. W Kłodawie umiejscowione są przedszkole, szkoła, urząd, nadleśnictwo, biblioteka, ośrodek zdrowia (lekarz rodzinny, ginekolog, stomatolog), sala wiejska. Społeczność lokalna to "starzy" mieszkańcy ? przesiedleńcy i ich potomkowie oraz "nowi", którzy od lat budują domy i wyprowadzają się z Gorzowa Wielkopolskiego, żeby czerpać z życia pełną garścią.

Wieś Kłodawa sąsiaduje z Gorzowem Wielkopolskim. Wzdłuż drogi krajowej przebiega urokliwa ścieżka pieszo-rowerowa, prowadząca do Jeziora Kłodawskiego. To tutaj znajduje się słynne Osiedle Marzeń, którego nazwa oddaje klimat okolicy. Jeśli poszukujesz wytchnienia i spokojnej egzystencji wokół przyrody, to miejsce jest idealne dla Ciebie i Twojej rodziny.

Przeglądasz tę ofertę i się jeszcze zastanawiasz? Pamiętaj, że inni również marzą o domu w tak nietuzinkowej lokalizacji!

Nie zwlekaj! Umów się na prezentację z wykwalifikowanym przedstawicielem naszego biura! Pamiętaj, że ten dom w urokliwej lokalizacji tuż pod lasem da Ci poczucie wolności i prywatność. Warto, żebyś właśnie tutaj zasadził swoje drzewo!

Dodatkowe informacje

Nr oferty: 511/2248/ODS
Rok budowy: 2008
Liczba pokoi: 5
Powierzchnia całkowita: 205 m2
Powierzchnia działki: 1 180 m2
Cena za m2: 5 276,01 zł/m2
Rodzaj zabudowy: Wolnostojący

Kontakt w sprawie oferty

Joanna Kaczmarek

tel. 602 151 121
biuro@nieruchomoscirezydent.pl

Rezydent Nieruchomości
ul. Maczka 1/E
66-400 Gorzów Wlkp.

Napisz wiadomośćddd