Mieszkanie na sprzedaż

dodaj do schowka
wróć do listy ofert

60.000 zł

45 m2 | 2 pokoje

Szczegółowe informacje

Nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 45 m2, atrakcyjnie położna w miejscowości Dobiegniew, w centrum urokliwego, turystycznego miasteczka.

W mieście zainwestowano w nowoczesną infrastrukturę wypoczynkową dostosowaną do wzrastających wymagań odwiedzających coraz liczniej turystów. W rejonie wiele malowniczych jezior, szlaków turystycznych, wież widokowych. Uwielbiasz wędkarstwo, wycieczki rowerowe, czy też spływy kajakowe? Ta oferta jest dla ciebie.

Oprócz tego, w Mierzęcinie,10 min samochodem od Dobiegniewa, czeka na ciebie luksusowe Grape Spa, winiarnia, stadnina, strefa fitness, kręgielnia i wiele innych atrakcji.

Nie ma wątpliwości co do tego, że to idealne miejsce, doskonałe pod inwestycję bądź też jako lokum, gdzie po ciężkim tygodniu pracy można zaznać spokoju w otoczeniu pięknej przyrody.

Mieszkanie jest do własnej aranżacji i może spełniać wiele funkcji. Usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy. Składają się na nią dwa pokoje, kuchnia oraz łazienka. Ogrzewane piecami kaflowymi. Kanalizacja i woda z sieci miejskiej.

Do nieruchomości przynależy nie tylko piwnica ale także murowana komórka.

Ogromnym atutem jest fakt, iż mieszkanie jest bez czynszowe z udziałem w gruncie.

Zapraszamy na prezentację. Więcej informacji w biurze pod numerem oferty 3604-18.

Dodatkowe informacje

Nr oferty: 96/6131/OMS
Liczba pokoi: 2
Piętro/liczba pięter: 1/1
Powierzchnia całkowita: 45 m2
Cena za m2: 1 333,33 zł/m2

Kontakt w sprawie oferty

Joanna Kaczmarek

tel. 602 151 121
biuro@nieruchomoscirezydent.pl

Rezydent Nieruchomości
ul. Maczka 1/E
66-400 Gorzów Wlkp.

Napisz wiadomość