Lokal użytkowy na wynajem

dodaj do schowka
wróć do listy ofert

4.700 zł

129 m2 | 6 pokoje

Szczegółowe informacje

Przedstawiamy Państwu możliwość wynajęcia lokalu usytuowanego na drugim piętrze, w budynku z windą w ścisłym Centrum Miasta.

Całość powierzchni to 128,50 metra kwadratowego z podziałem na:
- wejście w połączeniu z recepcją,
- główne pomieszczenie biurowe,
- sala wykładowa,
- sala konferencyjna (największe z pomieszczeń)
- pomieszczenie socjalne (kuchnia)
- sanitariat - w.c.

Dotychczasowe przeznaczenie lokalu stanowił podnajem przez firmę oferującą szkolenia zawodowe (wcześniej luksusowy salon kosmetyczny).

Lokal znajduje się w nowszym biurowcu z windą w samym centru miasta. Dookoła dużo miejsc parkingowych w strefie parkowania. W niedalekiej odległości jeden z najpiękniejszych parków w Gorzowie - Park Wiosny Ludów, dodatkowo wiele restauracji.

Miejsce idealnie nadaje się na prowadzenie działalności tupu szkoła językowa, szkolenia pracowników, kosmetyczka lub salon fryzjerski wyższej klasy.. Możliwości jest wiele wystarczy mieć pomysł.!

Ogrzewanie z sieci miejskiej, pozostałe liczniki do przepisania na nowego najemcę. W lokalu zapewniony Internet. Preferowany najem długoterminowy - szczegóły w biurze pod numerem oferty 1242-18.

Czynsz najmu (uwzględniający ogrzewanie i administracje części wspólnych) 4.700 zł + opłaty (energia, internet). Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Dodatkowe informacje

Nr oferty: 16/6131/OLW
Liczba pokoi: 6
Piętro/liczba pięter: 2/4
Powierzchnia całkowita: 129 m2
Cena za m2: 36,58 zł/m2

Kontakt w sprawie oferty

Joanna Kaczmarek

tel. 602 151 121
biuro@nieruchomoscirezydent.pl

Rezydent Nieruchomości
ul. Maczka 1/E
66-400 Gorzów Wlkp.

Napisz wiadomośćddd