Obiekt użytkowy na sprzedaż

dodaj do schowka
wróć do listy ofert

250.000 zł

1 000 m2

Szczegółowe informacje

OBIEKT USŁUGOWO ? MIESZKALNY W MIEJSCOWOŚCI ZWIERZYN

Nieruchomość położona na działce o powierzchni 2.200 m2 przy ul. Wojska Polskiego i Szerokiej. W skład nieruchomości wchodzą: budynek usługowo-mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 450 m2; budynek usługowo-magazynowy o powierzchni użytkowej ok. 550 m2; dwa budynki gospodarcze o powierzchni zabudowy 188 m2 i 195 m2.

Budynek usługowo ? mieszkalny położony jest przy ul. Szerokiej. Budynek piętrowy z możliwością wykorzystania poddasza. Na parterze budynku znajduje się sala restauracyjna i pomieszczenia gospodarcze (kuchnie, magazyny, toalety) na piętrze znajdują się pomieszczenia mieszkalne w tym jedno mieszkanie po remoncie. Budynek usługowo ? magazynowy położony jest przy ul. Wojska Polskiego. Budynek piętrowy z możliwością wykorzystania poddasza. Na piętrze budynku znajduje się sala dyskotekowa i pomieszczenia gospodarcze (szatnie, magazyny, toalety) oraz pomieszczenia biurowe, na parterze znajdują się pomieszczenia gospodarczo ? magazynowe. Budynki wzniesione w technologii tradycyjnej z cegły. Centralne ogrzewanie własne (brak pieca). Nieruchomość przyłączona jest do sieci energetycznej i wodociągowej. Budynki wymagają remontu.

Lokalizacja nieruchomości przy skrzyżowaniu dróg krajowych 156 i 157 pozwala na wykorzystanie jej w charakterze hurtowni, magazynu, bazy warsztatowej itp. Położenie nieruchomości w spokojnej okolicy w pobliżu kompleksów leśnych pozwala wykorzystać nieruchomość do celów hotelarsko ? turystycznych. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową z kilku kierunków od Gorzowa Wlkp. ok. 30 km, od Skwierzyny ok. 40 km, od Drezdenka ok. 20 km. Cena do negocjacji.

Dodatkowe informacje

Nr oferty: 34/2248/OOS
Powierzchnia całkowita: 1 000 m2
Powierzchnia działki: 2 200 m2
Cena za m2: 250,00 zł/m2

Kontakt w sprawie oferty

Joanna Kaczmarek

tel. 602 151 121
biuro@nieruchomoscirezydent.pl

Rezydent Nieruchomości
ul. Maczka 1/E
66-400 Gorzów Wlkp.

Napisz wiadomość