Dom na sprzedaż

dodaj do schowka
wróć do listy ofert

265.000 zł

152 m2 | 5 pokoje

Szczegółowe informacje

Wspaniała realizacja dla wymagającego klienta ? wyjątkowe domy w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej. Ku wygodzie i komfortowi mieszkańców istnieje możliwość wykonania szeregu prac na życzenie klienta!

Znakomita lokalizacja ? cicho i spokojnie, z dala od zgiełku, a jednocześnie blisko do punktów usługowo-handlowych. Nieruchomości ciekawie rozlokowane na kameralnym osiedlu z ogrodem do wyłącznego korzystania.

Do dyspozycji klientów jest funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej 143m2, gdzie powierzchnia po podłodze wynosi 152m2. Nieruchomość jest dwukondygnacyjna, na parterze przestrzeń dzienną wypełnia przestronny salon z aneksem kuchennym, hol, gabinet, łazienka oraz garaż, natomiast na poddaszu znajdują się trzy sypialnie, dwie łazienki i garderoba.

Klienci mają możliwość zakupu również komfortowej bliźniaczej willi o powierzchni 163m2, po podłodze 199m2. Na parterze znajduje się garaż,hol,pokój dzienny z aneksem kuchennym,łazienka i pralnia. Poddasze to strefa nocna podzielona na cztery sypialnie oraz trzy łazienki.

Zarówno w bliźniaku, jak i budynku szeregowym istnieje możliwość wprowadzenia zmian w układzie i przeznaczeniu pomieszczeń,np. rezygnacja z jednej z łazienek na rzecz powiększenia garderoby. itp.

Inwestycja oddawana inwestorowi w stanie surowym zamkniętym lub w stanie deweloperskim do indywidualnej aranżacji wnętrza. W skład stanu surowego zamkniętego wchodzi: stolarka okienna, drzwi zewnętrzne stalowe w kolorze , brama garażowa, całość stolarki w kolorze złoty dąb (okienna biała od środka) . Elewacja na gotowo , ogrodzenie - boczne z paneli z siatki na podmurówce 25 cm , frontowe z segmentów stalowych ozdobnych , ocynkowanych i malowanych proszkowo . Dla lepszego komfortu użytkowania, budynki wewnętrzne docieplane są styropianem o grubości 15 cm lambda 40 (niski wskaźnik przenikalności ciepła), natomiast ściany szczytowe w budynkach skrajnych - 17 cm. Wnętrze budynku charakteryzuje się stanem surowym bez ścianek działowych z doprowadzonymi instalacjami wod-kan, energią elektr. na granicy nieruchomości , instalacją podposadzkową kanalizacyjną na parterze , wylaną warstwą podposadzkową z betonu B-15 na parterze .

Cena domu w/w standardzie w zabudowie szeregowej wynosi 265.000zł, w zabudowie bliźniaczej 310.000zł.

Stan deweloperski obejmuje zakres jw, plus kompletne instalacje - gazowa, wod-kan, elektryczna z osprzętem - włączniki, kontakty, instalacja co, przyłącze gazowe , ściany działowe , tynki , posadzki, piec co dwufunkcyjny itp. Ponadto klient zwolniony jest z przygotowania dokumentacji odbiorowej do zgłoszenia budynku do użytkowania , czyli kominiarz , geodeta, wszelkie odbiory instalacji .

Cena nieruchomości w stanie deweloperskim, w zabudowie szeregowej wynosi 370.000zł , natomiast willa bliźniacza ? 440.000zł.

Decydując się na zakup tak niepowtarzalnej zabudowy otrzymujemy wiele nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań. Inwestycja ta, to wszystko czego potrzebuje rodzina do wygodnego funkcjonowania.

Komfort i wygoda tego miejsca jest nie do przecenienia. Więcej informacji w biurze. Oferta nr 3640-19.

Dodatkowe informacje

Nr oferty: 71/6131/ODS
Rok budowy: 2019
Liczba pokoi: 5
Piętro/liczba pięter: 0/1
Powierzchnia całkowita: 152 m2
Powierzchnia działki: 300 m2
Cena za m2: 1 743,42 zł/m2
Rodzaj zabudowy: Szeregowy

Kontakt w sprawie oferty

Joanna Kaczmarek

tel. 602 151 121
biuro@nieruchomoscirezydent.pl

Rezydent Nieruchomości
ul. Maczka 1/E
66-400 Gorzów Wlkp.

Napisz wiadomość