Obiekt użytkowy na sprzedaż

dodaj do schowka
wróć do listy ofert

299.000 zł

200 m2

Szczegółowe informacje


Na sprzedaż gospodarstwo rolne w miejscowości Studzionka, gmina Krzeszyce. Nieruchomość składa się z zabudowanej działki siedliskowej o pow. 0,86 ha, dodatkowo istnieje możliwość zakupu przyległego pola o pow. 2,27 ha.

Gospodarstwo przystosowane jest do hodowli gęsi lub kaczki. Na terenie gospodarstwa znajduje się obiekt wyposażony w silos na paszę. W obiekcie znajduje się automatyczna linia do zadawania paszy, automatyczna linia pojenia z dozownikiem na witaminy i leki. Oświetlenie z możliwością sterowania światłem. Obiekt ogrzewany jest promiennikami gazowymi, gazem z butli. Wokół budynku są wybiegi ogrodzone siatką.

Na posesji znajduje się dom mieszkalny oraz dwa duże budynki gospodarcze w bardzo dobrym stanie technicznym. Dodatkowo drewniana szopa i murowany odrestaurowany piec chlebowy. W jednym z budynków znajduje się stajnia dla koni.

Istnieje możliwość podziału gruntów rolnych, dzięki temu każdy niebędący rolnikiem może nabyć je jako siedlisko. Miejscowość znajduje się nad przepiękną rzeką Wartą. Raj dla wędkarzy, osób ceniących ciszę oraz uroki życia na prawdziwej wsi.

Media: woda, prąd, szambo, gaz z własnego ujęcia.

Serdecznie zapraszam na prezentacje i składania ofert kupna.

Dodatkowe informacje

Nr oferty: 52/2562/OOS
Powierzchnia całkowita: 200 m2
Powierzchnia działki: 8 600 m2
Cena za m2: 1 495,00 zł/m2

Kontakt w sprawie oferty

Joanna Kaczmarek

tel. 602 151 121
biuro@nieruchomoscirezydent.pl

Rezydent Nieruchomości
ul. Maczka 1/E
66-400 Gorzów Wlkp.

Napisz wiadomośćddd