Lokal użytkowy na wynajem

dodaj do schowka
wróć do listy ofert

2.500 zł

70 m2

Szczegółowe informacje

Przedstawiamy Państwu możliwość wynajęcia lokalu użytkowego z przeznaczeniem pod gastronomię. Usytuowany jest na wysokim parterze kamienicy z wejściem od strony ulicy oraz trzema dużymi witrynami.

Lokal podczas wcześniejszego przeznaczenia - bar typu kabab - spełniał wszystkie wymogi sanepidu. W tej chwili na całość powierzchni, którą stanowi około 70 metrów kw. składa się główna sala z pół otwartą kuchnią, w.c. z wejściem z sali, oraz zaplecze które stanową szatnie i pomieszczenia "służbowe" + w.c. dla personelu - w tej części lokalu znajdują się otwierane, podwójne okna drewniane od strony podwórza.

Idealne miejsce do prowadzenie małej działalności gastronomicznej. Lokal usytuowany w kamienicy przy głównej drodze o dużej przepustowości, "po drodze" na dworzec PKS i PKP. Chwilowo dojazd utrudnia remont ulicy Sikorskiego, jednakże warto podkreślić, że remont tej części trasy chyli się ku końcowi i już niedługo możemy być w posiadaniu miejsca do którego może dotrzeć każdy, czy to po nużącej podróży czy po wyczerpujących zakupach w Galerii Askana.

W lokalu ogrzewanie oraz woda z pieca gazowego dwu-funkcyjnego. Koszty eksploatacji w pełni przechodzą na nowego najemcę (czynsz administracyjny, prąd, woda gaz). Koszt najmu - 2500 zł netto. Kaucja jednorazowa w wysokości 3000 zł. (Sprzęt kuchenny widoczny na zdjęciach nie wchodzi w zakres oferty najmu, istnieje możliwość jego odkupienia od Właściciela po wcześniejszym uzgodnieniu).

Zapraszamy na prezentacje. Więcej szczegółów w biurze pod numerem oferty 1249A-19

Dodatkowe informacje

Nr oferty: 19/6131/OLW
Piętro/liczba pięter: 0/3
Powierzchnia całkowita: 70 m2
Cena za m2: 35,71 zł/m2

Kontakt w sprawie oferty

Joanna Kaczmarek

tel. 602 151 121
biuro@nieruchomoscirezydent.pl

Rezydent Nieruchomości
ul. Maczka 1/E
66-400 Gorzów Wlkp.

Napisz wiadomośćddd