Dom na sprzedaż

dodaj do schowka
wróć do listy ofert

680.000 zł

252 m2 | 11 pokoje

Szczegółowe informacje

OFERTA BEZPOŚREDNIA!!! ? PROWIZJĘ POKRYWA SPRZEDAJĄCY!!!

DOM NA OSIEDLU JANICE W GORZOWIE WLKP.

Dom jest wolnostojący, piętrowy z użytkowym poddaszem i został wybudowany w 1985 roku. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 216,1 m2. Działka ma regularny kształt i powierzchnię 657 m2. Na działce znajduje się również domek gościnny o powierzchni użytkowej około 35 m2 oraz budynek gospodarczy o powierzchni użytkowej około 20 m2.

W przyziemiu budynku mieszkalnego, które może pełnić zarówno funkcję mieszkalną, rekreacyjną jak i gospodarczą znajduje 9 pomieszczeń o łącznej powierzchni użytkowej 89 m2 (w tym garaż o powierzchni 25,8 m2). Dzięki odrębnemu, niezależnemu wejściu, kondygnacja ta może z powodzeniem służyć jako odrębne trzypokojowe mieszkanie i taką obecnie ma funkcję. Mieszkanie to można wynająć i czerpać dochody pozwalające np. na spłatę kredytu uzyskanego na zakup tej nieruchomości. Kondygnacja ta może być również użytkowana przez rodziców lub dzieci nowego właściciela tego domu. Jeżeli nie potrzebujesz tak wielu pomieszczeń mieszkalnych w Twoim nowym domu, to powierzchnię przyziemia można z powodzeniem wykorzystać na pomieszczenia rekreacyjne, hobby lub gospodarcze, których jak wiadomo nigdy nie jest za dużo. Na piętrze o powierzchni użytkowej 74,4 m2 znajduje się wiatrołap, hol, 3 pokoje i łazienka. Na poddaszu o powierzchni użytkowej 52,7 m2 znajdują się 3 pokoje, kuchnia i łazienka.

Ogrzewanie domu centralne z pieca tradycyjnego na paliwo stałe (piec węglowy z podajnikiem) lub z nowego dwufunkcyjnego pieca gazowego.

Na działce znajduje się również domek gościnny o powierzchni użytkowej ok. 36 m2, który składa się z holu, łazienki, pokoju z aneksem kuchennym i sypialni.

Dojazd do nieruchomości prowadzi drogą o nawierzchni asfaltowej. Uzbrojenie nieruchomości przyłączone jest do zewnętrznej sieci elektroenergetycznej, wodociągowej, kanalizacji sanitarnej i gazowej.

Zakup tej nieruchomości za naszym pośrednictwem nie jest obciążony prowizją!

Dodatkowe informacje

Nr oferty: 521/2248/ODS
Rok budowy: 1985
Liczba pokoi: 11
Piętro/liczba pięter: 0/1
Powierzchnia całkowita: 252 m2
Powierzchnia działki: 657 m2
Cena za m2: 2 697,34 zł/m2
Rodzaj zabudowy: Wolnostojący

Kontakt w sprawie oferty

Joanna Kaczmarek

tel. 602 151 121
biuro@nieruchomoscirezydent.pl

Rezydent Nieruchomości
ul. Maczka 1/E
66-400 Gorzów Wlkp.

Napisz wiadomośćddd