Dom na sprzedaż

dodaj do schowka
wróć do listy ofert

940.000 zł

351 m2 | 7 pokoje

Szczegółowe informacje

Dom w wymarzonej lokalizacji na Osiedlu Piaski w Gorzowie Wielkopolskim.

Wolnostojący dom jednorodzinny położony w lokalizacji, o której można powiedzieć jedno ? prawdopodobnie najlepsza o ile nie najlepsza lokalizacja w całym Gorzowie. Dzięki położeniu na wzniesieniu z okien tego domu i jego tarasów rozpościera się przepiękny widok na tereny zielone i okoliczną niską zabudowę. Domy o podobnej lokalizacji trafiają się niezmiernie rzadko i są prawdziwą gratką na rynku nieruchomości. Jeżeli marzyłeś o tym aby zamieszkać w miejscu, którego pozazdroszczą Ci wszyscy zaproszeni na ?parapetówkę? znajomi i rodzina, to nie zastanawiaj się ani chwili nad zakupem tego domu w tej wyjątkowej lokalizacji.

Okolica w której znajduje się ta nieruchomość jest bardzo spokojna a w niedalekiej odległości znajdują się tereny zieleni miejskiej zachęcające do wypoczynku i spacerów oraz cała niezbędna do wygodnego życia infrastruktura tego osiedla.

Wyjątkowa jest również powierzchnia tej nieruchomości wynosząca 1.208 m2, gdyż jest ona średnio dwa razy większa od prawie wszystkich okolicznych parceli.

Dom został wybudowany w 1990 roku. Powierzchnia użytkowa wszystkich jego pomieszczeń oraz tarasów wynosi 350,5 m2.

Piwnica o powierzchni 97,3 m2 składa się 7 pomieszczeń. Na parterze o powierzchni 116,1 m2 znajdziemy przedsionek, salon, kuchnię, pokój, wc i garaż. Dodatkowo na tym poziomie znajdują się dwa tarasy o łącznej powierzchni 52,6 m2. Piętro domu obejmuje przedpokój, 3 pokoje, łazienkę i garderobę o łącznej powierzchni 61,5 m2. Na poddaszu wygospodarowano jeszcze 2 pokoje o łącznej powierzchni użytkowej 22,9 m2 (powierzchnia po podłodze jest dużo większa).

Dom został zbudowany z cegły kratówki a jego dach pokryto blachą trapezową. Budynek jest ogrzewany centralnie z pieca na miał węglowy. Cała posesja jest ogrodzona i zagospodarowana a dojazd do niej prowadzi drogą asfaltową.

Jeżeli chcesz zamieszkać w wyjątkowym miejscu, to nie zwlekaj, tylko umów się jak najszybciej na spotkanie.

Dodatkowe informacje

Nr oferty: 524/2248/ODS
Rok budowy: 1990
Liczba pokoi: 7
Piętro/liczba pięter: 0/1
Powierzchnia całkowita: 351 m2
Powierzchnia działki: 1 208 m2
Cena za m2: 2 681,88 zł/m2
Rodzaj zabudowy: Wolnostojący

Kontakt w sprawie oferty

Joanna Kaczmarek

tel. 602 151 121
biuro@nieruchomoscirezydent.pl

Rezydent Nieruchomości
ul. Maczka 1/E
66-400 Gorzów Wlkp.

Napisz wiadomośćddd