Dom na sprzedaż

dodaj do schowka
wróć do listy ofert

120.000 zł

100 m2 | 2 pokoje

Szczegółowe informacje

Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu połowy domu z czasów przedwojennych usytuowanego w samym sercu miejscowości Buszów w powiecie strzelecko-drezdeneckim.

Nieruchomość do kapitalnego remontu. Polowa domu, której dotyczy oferta to dwa pokoje z czego jeden przechodni, korytarz z wejściem na piętro do adaptacji na dwa/trzy kolejne pokoje (oraz z zejściem do piwnicy), osobna, widna kuchnia z przynależną komórką. Do nieruchomości niezależne wejście od strony podwórza, całość działki to 36 arów z czego połowa jest wliczona w zakres oferty sprzedaży. Dojazd do domu drogą główną przez miejscowość, asfaltową, oświetloną. Woda bieżąca miejska, jednakże kanalizacja dopiero w planach w bliżej nieokreślonym terminie. Właściciele polecają wykopanie szamba ekologicznego, sami skorzystali z tej opcji przy nieruchomości nieopodal i chwalą sobie efekty. Do nieruchomości przynależy również pomieszczenie gospodarcze widoczne na zdjęciach, które może pełnić funkcje garażu lub pracowni.

Okna drewniane starego typu, drzwi również. Ogrzewanie piecami kaflowymi na węgiel.

Buszów to malownicza wieś położona 9 kilometrów od Strzelec Krajeńskich. W buszowskim lesie znajduje się czyste jezioro z plażą i pomostem, które jest idealnym miejscem do wypoczynku w gorącym okresie letnim. (15 minut jazdy rowerem od nieruchomości). Dom znajduje się bezpośrednio przy głównej drodze dojazdowej, zaraz obok sklepu ogólnobranżowego, oraz w odległości około 500 metrów od kościoła.
Idealne miejsce dla dużej rodziny. Do miejscowości dojeżdża autobus szkolny przewożący dzieci do najbliższej szkoły.

Daj się oczarować tym miejscem. Nieruchomość wymaga pracy, ale warto w nią zainwestować aby zyskać spokój i ciszę. Zadzwoń i dowiedz się więcej. Numer ofert w biurze 3687-19.

Dodatkowe informacje

Nr oferty: 86/6131/ODS
Rok budowy: 1920
Liczba pokoi: 2
Piętro/liczba pięter: 0/1
Powierzchnia całkowita: 100 m2
Powierzchnia działki: 3 600 m2
Cena za m2: 1 200,00 zł/m2
Rodzaj zabudowy: Część domu

Kontakt w sprawie oferty

Joanna Kaczmarek

tel. 602 151 121
biuro@nieruchomoscirezydent.pl

Rezydent Nieruchomości
ul. Maczka 1/E
66-400 Gorzów Wlkp.

Napisz wiadomość