Obiekt użytkowy na sprzedaż

dodaj do schowka
wróć do listy ofert

1.983.100 zł

254 m2

Szczegółowe informacje

Na sprzedaż kompleks lokali położonych na parterze w budynku o profilu medycznym, położonym na Górczynie, doskonale widocznym, dobrze skomunikowanym z całym miastem oraz znane każdemu mieszkańcowi Gorzowa.

W budynku prowadzona jest działalność medyczna, znajdują się w nim gabinety lekarskie różnych specjalizacji, ale parter może być przeznaczony na inne działalności, np. kancelarie prawne, notarialne lub kawiarnię.

Przedmiotem oferty jest 6 niezależnych lokali, o różnych wielkościach i konfiguracji, z własnym sekretariatem lub z odrębnym wejściem (lokal 4 i 6), o łącznej powierzchni 254 m2.
Dodatkowo dostęp (możliwy na wyłączność) do części wspólnych, m.in. komunikacji, WC męskiego, WC damskiego, WC niepełnosprawnych oraz holu. Budynek całkowicie dostosowany dla osób niepełnosprawnych.

Przy obiekcie usytuowany jest parking wielostanowiskowy. Ponadto w obiekcie znajduje się garaż podziemny. Dodatkowe udogodnienia: odrębny agregat prądotwórczy, instalacja alarmowa, przeciwpożarowa, monitoring korytarzy oraz terenu wokół budynku, sieć telefoniczna, internetowa.

Dla wynajmujących możliwe są usługi dodatkowe, np. działania reklamowe.

Koszty eksploatacyjne - jedynie 17,31 zł/m2 , w tym: sprzątanie i utrzymanie terenów zewnętrznych, utrzymanie czystości w nieruchomości, ochrona budynku, monitoring, ubezpieczenie budynku, obsługa BHP, energia elektryczna w częściach wspólnych, woda i ścieki, ogrzewanie, internet, odpady komunalne.

Uwaga! Istnieje możliwość zakupu poszczególnych lokali lub dzierżawy całego piętra.

Więcej informacji w biurze. Zapraszam do kontaktu.

Dodatkowe informacje

Nr oferty: 54/2562/OOS
Powierzchnia całkowita: 254 m2
Powierzchnia działki: 947 m2
Cena za m2: 7 807,48 zł/m2

Kontakt w sprawie oferty

Joanna Kaczmarek

tel. 602 151 121
biuro@nieruchomoscirezydent.pl

Rezydent Nieruchomości
ul. Maczka 1/E
66-400 Gorzów Wlkp.

Napisz wiadomość