Działka na sprzedaż

dodaj do schowka
wróć do listy ofert

299.000 zł

2 484 m2

Szczegółowe informacje

Polecamy Państwu kompleks czterech działek o łącznej powierzchni 25 arów położonych przy ścianie lasu w miejscowości Gościm w gminie Drezdenko! Ogromnym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja w pobliżu rezerwatów przyrody i w odległości 1 km od jeziora.

Gościm to teren wypoczynkowo - turystyczny. Na południe od Gościmia leży jezioro Solecko, największy akwen Puszczy Noteckiej. Nad jego brzegami zlokalizowane są: ośrodek wypoczynkowy, ośrodek rehabilitacyjny, kąpieliska, pola namiotowe i kolonia domków letniskowych. Nad leżącym 3 km na południowy zachód jeziorem Gostomie znajduje się letni ośrodek harcerski. Warto odwiedzić tutejsze faunistyczne rezerwaty przyrody: Czaplenice, Łabędziniec i Lubiatowskie Uroczyska, chroniące kolonie ptaków (czaple, kormorany), zespoły roślinne i leśne oraz obszary źródliskowe.

We wsi znajdują się: ośrodki wypoczynkowe, kościół, przystanek PKS, poczta, ośrodek zdrowia, biblioteka, fizjoterapeuta, fryzjer, piekarnia, bar i sklepy.

Na terenie działki znajdują się domek drewniany z wiatą, wiata na drewno oraz fundamenty domu o powierzchni ok 70 m.kw.

Media: energia, woda, kanalizacja w drodze. Dojazd drogą szutrową, utwardzoną.

Doskonała lokalizacja w otoczeniu natury, a zarazem dobrze skomunikowana z pobliskimi miejscowościami. Z pewnością znajdziesz tutaj wewnętrzny spokój i ciszę.

Cena nieruchomości: 299.000zł!

Dodatkowe informacje

Nr oferty: 92/6131/OGS
Powierzchnia całkowita: 2 484 m2
Powierzchnia działki: 2 484 m2
Cena za m2: 120,37 zł/m2

Kontakt w sprawie oferty

Joanna Kaczmarek

tel. 602 151 121
biuro@nieruchomoscirezydent.pl

Rezydent Nieruchomości
ul. Maczka 1/E
66-400 Gorzów Wlkp.

Napisz wiadomośćddd