Lokal użytkowy na wynajem

dodaj do schowka
wróć do listy ofert

1.700 zł

70 m2 | 6 pokoje

Szczegółowe informacje

Przedstawiamy Państwu możliwość wynajęcia lokalu użytkowego w centrum miasta, przy jednej z głównych dróg dojazdowych o wysokiej przepustowości.

Lokal usytuowany na wysokim parterze z bezpośrednim wejściem z ulicy, z dodatkowymi witrynami sięgającymi od poziomu -1 prawie do sufitu wysokiego parteru.

Miejsce bardzo klimatyczne, od wejścia mamy piękne drewniane schody prowadzące na wysoki parter (całość powierzchni tego poziomu to 70 m kw) oraz w dół do poziom -1 - dodatkowe pomieszczenie otwarte o powierzchni około 20 m kw. Na podłogach w salach głównych panele podłogowe, ściany szpachlowane i malowane. Głowna część lokalu z wydzielonymi pomieszczeniami: kuchnia z wc (dodatkowo prysznic), "balkon/antresola" - miejsce zaraz przy schodach, najbardziej oświetlone z racji dużych witryn, sala główna z oknami wychodzącymi na podwórze, osobne wc, oraz pomieszczenie gospodarcze.

W lokalu ogrzewanie oraz woda z sieci miejskiej!

Miejsce idealne na niewielką, klimatyczną kawiarnię, elegancką kancelarię adwokacką lub notarialną, prywatny gabinet lekarski, gustowny sklep z rękodziełem.. Pomysłów dużo, a Właściciel jest otwarty na wszelkie rozmowy dotyczące remontu i aranżacji wnętrza.

Centrum miasta z miejscami parkingowymi wzdłuż głównej drogi dojazdowej. Przystanek autobusowy zaraz przy wyjściu z lokalu - każdy do ciebie trafi, każdy do ciebie zajrzy, choćby "przechodząc".

Koszt najmu 1700 zł NETTO miesięcznie + koszty administracyjne (czynsz ADM z zaliczkami na ogrzewanie i wodę, w tej chwili w wysokości około 580 zł) + media wg zużycia. Kaucja 3.000 zł.

Zapraszamy na prezentacje! Daj się oczarować tym klimatycznym miejscem z duszą! Więcej szczegółów pod numerem oferty 1253-19

Dodatkowe informacje

Nr oferty: 25/6131/OLW
Rok budowy: 1910
Liczba pokoi: 6
Piętro/liczba pięter: 0/4
Powierzchnia całkowita: 70 m2
Cena za m2: 24,29 zł/m2

Kontakt w sprawie oferty

Joanna Kaczmarek

tel. 602 151 121
biuro@nieruchomoscirezydent.pl

Rezydent Nieruchomości
ul. Maczka 1/E
66-400 Gorzów Wlkp.

Napisz wiadomość