Dom na sprzedaż

dodaj do schowka
wróć do listy ofert

400.000 zł

159 m2 | 5 pokoje

Szczegółowe informacje

Dom wolnostojący w trakcie budowy o powierzchni użytkowej 159,3 m2 położony na działce o powierzchni 781 m2 w miejscowości Zdroisko, gmina Kłodawa. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym bez podpiwniczenia murowany z siporeksu. Pokrycie dachu dachówką zakładkową ceramiczną. Okna PCV trzyszybowe zabezpieczone roletami zewnętrznymi sterowanymi manualnie. Instalacja elektryczna została rozprowadzona w całym budynku. Budynek został ocieplony styropianem o grubości 15cm i pokryty tynkiem mineralnym.

Budynek został wybudowany według projektu "Salomea". Zaprojektowano w nim strefy: dzienną i nocną, które są od siebie wyraźnie oddalone. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Przewidziana w domu zamknięta kuchnia to bezpieczne rozwiązanie w przypadku małych dzieci - po zamknięciu drzwi, maluchy nie będą miały dostępu do gotujących się potraw. Dodatkowo przewidziano miejsce na wstawienie stołu, co sprzyja wspólnym rodzinnym posiłkom. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. Strefę dzienną tworzy salon oraz jadalnia, co z pewnością zadowoli zwolenników funkcjonalnych rozwiązań. W domu zostały przewidziane dwie komfortowe łazienki- po jednej na każdej kondygnacji. Część nocną tworzą cztery sypialnie, które dobrze sprawdzą się w przypadku 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Oprócz tego, w domu znajduje się również pomieszczenie gospodarcze, które można wykorzystać zgodnie z własnymi potrzebami. Wspólne grillowanie i rodzinne posiłki umili uwzględniony w projekcie taras.

Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną. Na działce znajduje się przyłącze energetyczne. Woda z sieci miejskiej.

Zdroisko to nieduża wieś położona na lewym brzegu rzeki Santocznej, wśród lasów Puszczy Gorzowskiej, w gminie Kłodawa.
Malownicza miejscowość usytuowana jest w odległości 14 km od Gorzowa (kierunek: północny-wschód) i 12 km od Strzelec Krajeńskich (na zachód). Przez wieś przebiega droga krajowa nr 22 (Gorzów Wlkp.- Gdańsk).

Dodatkowe informacje

Nr oferty: 541/2248/ODS
Rok budowy: 2013
Liczba pokoi: 5
Powierzchnia całkowita: 159 m2
Powierzchnia działki: 781 m2
Cena za m2: 2 510,99 zł/m2
Rodzaj zabudowy: Wolnostojący

Kontakt w sprawie oferty

Joanna Kaczmarek

tel. 602 151 121
biuro@nieruchomoscirezydent.pl

Rezydent Nieruchomości
ul. Maczka 1/E
66-400 Gorzów Wlkp.

Napisz wiadomośćddd