Lokal użytkowy na sprzedaż

dodaj do schowka
wróć do listy ofert

225.000 zł

36 m2

Szczegółowe informacje

Na sprzedaż lokal przeznaczony na gabinet lekarski o powierzchni 36,10 m2, składający się z dwóch oddzielnych pomieszczeń. Każdy z dostępem do wody, jeden z własnym wc. Gabinet świetnie nadaje się do prowadzenia praktyki ginekologicznej. Istnieje możliwość umeblowania gabinetu, łącznie z fotelem ginekologicznym.

Lokal położony jest na II-gim piętrze w budynku o przeznaczeniu medycznym. Budynek świetnie skomunikowany z całym Gorzowem. Przy budynku przystanek autobusowy, parking. Dodatkowe udogodnienia: odrębny agregat prądotwórczy, instalacja alarmowa, przeciwpożarowa, monitoring korytarzy oraz terenu wokół budynku, sieć telefoniczna, internetowa.

Dodatkowo dostęp do części wspólnych, m.in. komunikacji, WC męskiego, WC damskiego, WC niepełnosprawnych. Budynek całkowicie dostosowany dla osób niepełnosprawnych.


Czynsz 17,31 zł brutto/m2/m-c, a w tym: utrzymanie terenów zewnętrznych, utrzymanie czystości w nieruchomości, zarządzanie i ochrona, monitoring, obsługa BHP, ubezpieczenie budynku, media w częściach wspólnych, ogrzewanie, internet, serwis, odpady komunalne.


Zapraszam na prezentację.

Dodatkowe informacje

Nr oferty: 87/2562/OLS
Powierzchnia całkowita: 36 m2
Cena za m2: 6 232,69 zł/m2

Kontakt w sprawie oferty

Joanna Kaczmarek

tel. 602 151 121
biuro@nieruchomoscirezydent.pl

Rezydent Nieruchomości
ul. Maczka 1/E
66-400 Gorzów Wlkp.

Napisz wiadomośćddd